Przeszywający w Palmie

Delegaci Sacramento zdewastowani tragedią u drzwi Conforamy.

Sacramento Roca Martínez pracownikiem Conforama Centrum handlowe na Araguón ulica na Palmie, w piątek została zadźgana nożem przez swojego byłego partnera podczas obsługi klientów. Rafael Pantoja , morderca, to 45-letni ochroniarz, który nie zaakceptował zerwania.

Sacramento Roca, matka dwie córki , pracował jako kasjer w Conforamie przez 15 lat i był reklamą w Herbalife. Studiował w szkole IES Arxiduc Lluis Salvador i Son Canals, zgodnie z jego profilem na Facebooku. Kilka dni temu potępił Rafaela Pantoja za nękanie. Mężczyzna, który pracował jako ochroniarz w sklepie meblowym, nie zaakceptował zerwania.

To ona zerwała z powodu złe traktowanie cierpiała. Kobieta po separacji zamieszkała z rodzicami. Kilka dni temu ktoś przebił koła samochodu i podejrzewał, że to mógł być on.

Sądy

Ma też agresor, miłośnik ciężarów i kulturystyki dwie nastoletnie córki z poprzedniego związku. Przez długi czas próbował schudnąć, poszedł na siłownię w Palmie i dietetyka. Ma bogate doświadczenie jako ochroniarz w sądach miasta 39, w tym w Via Germany.

«On jest nieśmiałym mężczyzną bardzo spokojny , nigdy nie podniósł głosu. Byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, co się stało „powiedział kolega, który pracował z nim w Festival Park osiem lat temu. O 21:20 Rafael Pantoja wszedł do oddziału 3-O w szpitalu Son Espases. Był uspokojony na noszach i pilnowany przez trzech Funkcjonariusze policji krajowej .

The Baleary Rząd wyraził to „wściekłość” i złożył kondolencje rodzinie i przyjaciołom ofiary. W sobotę o godz. 12.00 w Consolat de la Mar wezwał minutę ciszy.

The Consell de Menorca zwołał minutę ciszy w tę sobotę w południe przed siedzibą główną na Plaza de la Biosfera, w taki sam sposób jak Mamaó Rada Miejska , jednocześnie przy drzwiach konsystorza.

Lobby Prezentów ogłosiło spotkanie w El Born, obok PlaçJoan Carles I, o ósmej po południu. „Odrzucenie społeczne musi być maksymalne.” The Rada Miasta Palma wyraził również kondolencje. Nastąpi minuta ciszy w poniedziałek o dwunastej w południe na Plaza de Cort.

Zabójca Sacramento Roca, Rafael Pantoja, nie zaakceptował rozpadu
CZYTAĆ  Światowa Agencja Antydopingowa zawiesza renomowane laboratorium we Francji

Post navigation