Samochód, w którym jechali, zderzył się z ciężarówką i zapalił się. Jedną ze śmiertelnych ofiar jest Alejandra Rubio, trzykrotna mistrzyni świata specjalizacji fitness i kulturystyki, wśród innych nagród.

Alejandra Rubio i czterech innych kulturystów zginęło w wypadku na Trasie 34. Credit: Digital capture

Telam

Mistrzyni świata Alejandra Rubio i czterech innych kulturystów zmarła dziś spalona, ​​kiedy nie mogli wysiąść z samochodu, w którym podróżowali po zderzeniu czołowej ciężarówki, na National Route 34, podały źródła policyjne i sądowe.

Wypadek miał miejsce dzisiaj, wczesnym popołudniem, w pobliżu miasteczka Pinto, wiejskiego miasteczka w departamencie Aguirre, położonego 250 km od stolicy Santiago, kiedy samochód prowadzony przez Rubio zderzył się czołowo z ciężarówką prowadzoną przez Luisa Valdeza , 38, z siedzibą w Capital Federal.

Rubio towarzyszył Elíjako Torres, Guadalupe David, Emanuel Villalba i Daniel Montivero, wszyscy kulturyści z Rosario, którzy przybyli, aby wziąć udział w turnieju amerykańsko-amerykańskim w stolicy Santiago, organizowanym przez Miguela Ger.

W wyniku gwałtownego uderzenia samochód się zapalił, a pięciu pasażerów samochodu zginęło, a kierowca ciężarówki i towarzysz, którego nie można było zidentyfikować, ponieśli poważne oparzenia i zostali przyjęci do pobliskiego Añszpital atuya. do miejsca tragicznego wypadku.

Od 2013 r. Rubio przewodniczył Argentyńskiemu Stowarzyszeniu Fitness i Kulturystyki (AAFF), powiązanym z Międzynarodową Federacją Fitness i Kulturystyki (IBFF), oprócz prowadzenia seminariów i rozmów na temat żywienia i specjalistycznych treningów, a także organizował wystawy na turniejach i imprezach w różne części kraju.

Wśród najważniejszych tytułów międzynarodowych trzykrotnego mistrza świata specjalizacji fitness i kulturystyki, który rozpoczął karierę w wieku 20 lat, znalazły się także na drugim miejscu we Włoszech w 2005 r. I Rosji w 2007 r. Oraz trzecie miejsce w Słowenii 2014.
W rejonie wypadku funkcjonariusze straży drogowej, policja i strażacy z miejscowości Pinto pracowali nad usunięciem ofiar śmiertelnych z samochodu i oczyszczeniem trasy, której ruch był przerywany przez ponad trzy godziny.

CZYTAĆ  Kobieta, która została kulturystką w wieku 63 lat

Postanowieniem wymiaru sprawiedliwości za przestępstwo na służbie ciałom ofiar śmiertelnych polecono przeniesienie i poddanie ich sekcji zwłok w kostnicy sądowej AñSzpital Atuya.

Noticia de: El Litoral (www.ellitoral.com) [Link: https: //www.ellitoral.com/index.php/id_um/155247-una-campeona-mundial-de-fisicoculturismo-y-otros-cuatro-deportistas -murieron-en-un-choque-wypadeke-en-la-ruta-34-en-santiago-del-estero.html]

Światowy mistrz kulturystyki i czterech innych sportowców zginęło w katastrofie

Post navigation