Nowości w żywieniu sportowym, modzie, zatrudnieniu …

Blog poświęcony różnym bieżącym tematom: zdrowie, żywienie sportowe, porady, freelancerzy, moda, aukcje …

Artyści graffiti z Gerony mieli coś skomplikowanego w czasie, gdy robili swoje graffiti, ponieważ policjant z prowincji uzyskał tytuł biegły kaligraf sądowy dlatego ich sprawozdania służą przed sądami. W ten sposób, zgodnie z jednym z raportów ekspert kaligraf , sąd skazał jednego z artystów graffiti w okolicy.

Przede wszystkim chłopiec został nagrany przez kamerę bezpieczeństwa. Ale stamtąd ekspert badał różne graffiti w okolicy, aby odkryć ich pochodzenie i zobaczyć, że pochodzą od tej samej osoby. Chłopiec został skazany na trzy dni stałego pobytu, aby pokryć koszty prawne i oszacować szkody spowodowane przez jego graffiti.

Sposób pisania każdego z nich i cechy pisma to cechy, które ci eksperci dokładnie badają.

Zostań Ekspertem Kaligraf

Praca ekspert kaligraf  prawie zawsze pozostawał niezauważony, ale z powodu tego, co wydarzyło się na scenie politycznej, zawód ten pojawił się ponownie, przyciągając uwagę wielu osób.

Zdecydowana większość ekspertów kaligrafów pracuje w policji naukowej. Tytuł biegły kaligraf sądowy homologuje, aby rozstrzygnąć, czy na przykład pismo w rękopisach, podpisy … To fałszerstwa. Są również wzywani przez Sprawiedliwość do orzekania w sprawie graficznego autorstwa pisma.

Ludzie, którzy wybierają ten rodzaj kursu to zazwyczaj prawnicy, notariusze, urzędnicy sądowi, kryminolodzy lub detektywi. Możemy również znaleźć absolwentów społecznych, twórców filmów dokumentalnych lub nauczycieli.

The Mistrz Jest to najbardziej popularny rodzaj szkolenia, aby móc wykonywać ten rodzaj pracy. Ponadto istnieje wiele kursów, w których oprócz eksperta kaligrafa pracuje się z psychografologią.

Ekspert kaligraficzny bada cechy pisania i presję wywieraną podczas pisania. Można również ustalić, kiedy dokument został napisany.

Specjalista kaligraf nie analizuje listu, aby zobaczyć profil psychologiczny tego, który go napisał, za co odpowiada grafolog.

Nowości w żywieniu sportowym, modzie, zatrudnieniu …
CZYTAĆ  Urazy i leczenie, od czego zacząć

Post navigation