Niemiecka legenda kulturystyki zmarła po rocznej walce o życie

Problemy z sercem, niewydolność organiczną i zapalenie płuc były różnymi problemami, przed którymi Pit Trenz przeszedł przed śmiercią w wieku 53 lat

Nowa śmierć znów uderzyła w kulturystykę tragiczne odejście Pit Trenza, ujawniono 53-letniego byłego kulturystę, który reprezentował Niemcy przez całą karierę w IFBB.

Jego partner Sarah Trenz ogłosiła to za pośrednictwem swojego konta na Instagramie z emocjonalnym przesłaniem, podczas gdy sportowiec był odpowiedzialny za aktualizację swojego stanu zdrowia poprzez zdjęcia i posty w swoich sieciach społecznościowych.

“Frag the Trenz” ma walczyłem o swoje życie od początku roku. W styczniu został przyjęty do szpitala cierpiącego na problemy związane z jego stanem serca, specjalistyczna strona Zgłoszone przez Fitnessvolt . Później, po otrzymaniu leków, które nie reagowały dobrze w jego ciele, wystąpiła awaria organiczna.

Jego żona napisała emocjonalne przesłanie po ogłoszeniu śmierci

Jego żona napisała emocjonalne przesłanie po ogłoszeniu śmierci

Jednak w październiku powikłania wzrosły, a kulturysta wszedł do kliniki w Grecji (gdzie mieszkał ze swoim partnerem) jego stan się pogorszył i został przeniesiony do Niemiec kiedy lekarze nie mogli ustalić, na czym polega problem.

25 października odkryto, że był cierpi na zapalenie płuc i że jego płuca się zapadły.

„Mój mąż, Pit Trenz (wcześniej IFBB PRO), zmarł po 4 tygodniach walki obok siebie,” Sarah napisała na swoim koncie na Instagramie, dodając: „Był moim sercem, moim życiem, moją drugą połową. Zawsze mówił # 39; jesteśmy jedną osobą # 39 ;. Nie wiem, jak może trwać życie. On był moim życiem. Będę iść, tylko dla niego. Pit bardzo bał się bycia odseparowanym ode mnie. I ja jego. Najlepsza osoba, jaką kiedykolwiek znałem. ”

Był przedstawicielem Niemiec w kulturystyceBył przedstawicielem Niemiec w kulturystyce

Kulturysta konkurował z innymi kolegami, takimi jak Branch Warren, Nasser El Sonbaty, Ronny Rockel i Heiko Kallbach.Kulturysta konkurował z innymi kolegami, takimi jak Branch Warren, Nasser El Sonbaty, Ronny Rockel i Heiko Kallbach.

CZYTAĆ  Osobisty trener online

Tymczasem Trenz udostępnił swoje aktualizacje zdrowotne za pośrednictwem sieci społecznościowych. Ostatni był sześć dni temu: “wciąż żyję… Nie ma wielu wiadomości. Po 3 tygodniach intensywnej terapii nadal nie widać końca (…) Żaden dzień nie jest przewidywalny. Co 2 dni pojawia się nowy problem . Zawsze oczekuje się, że sytuacja pójdzie pod górę, ”on napisał.

Niemcy straciły jednego ze swoich najważniejszych przedstawicieli w świecie kulturystyki, który po opuszczeniu zawodów zaczął przygotowywać i wspierać specjalistów IFBB Pro, takich jak Roman Fritz, Dennis Wolf i Markus R.ühl, między innymi.

Trenz zaktualizował swój stan zdrowia poprzez Instagram

WIĘCEJ O TEN TEMAT:

To twarz Nate D.íaz po przegranej z Jorge Masvidal

Przytłaczający debiut jako zawodowy bokser syna Evandera Holyfielda: pokonał rywala w 14 sekund

Wojownik odmówił wstania i został znokautowany kopniętymi nogami

Niemiecka legenda kulturystyki zmarła po rocznej walce o swoje życie

Post navigation