Kulturystyka: białko serwatki izolowane i mikronizowane

http://3.bp.blogspot.com/-04UVrxYxMUQ/T5e85yZCLbI/AAAAAAAAdLQ/7a4m9r9Wg64/s400/5.jpgBiałko serwatkowe znane jako białko serwatki jest preferowane przez kulturystów i dużą liczbę sportowcy z różnych dziedzin za szybki profil absorpcji aminokwasy jak a także dostarczanie dużej ilości BCAA i kluczowy aminokwasy do budowania tkanki mięśniowej; Wśród suplementów białek serwatki, odosobniony wersja jest najbardziej ceniony za potroić mikrofiltracja proces do usuwania tłuszczu, laktozy i zanieczyszczeń, zapewniając czyste i skoncentrowane białko.

The sportowcy elita intensywnie pracuje dążąc do ogólnej poprawy odżywiania, aby zbudować spektakularne mięśnie, oprócz hamowania katabolizmu, i dla tej technologii odpowiada na zapotrzebowanie metodami ultranowoczesnymi, ponieważ bio-hydroliza może dostarczyć białko serwatki Odosobniony mikrocząstki, aby osiągnąć szybką aktywację anabolizmu mięśniowego.

Te suplementy są ukierunkowane na dwa dodatkowe etapy znane jako mikrocząsteczkowanie i biohydroliza; Te zaawansowane technologie pozwalają na funkcjonowanie organizmu podobnie jak Hydrolyzed Whey Protein i przy większej dostępności, zbierając dodatkowy korzyści z tego na fenomenalny wzrost mięśni dzięki procesowi rozpadu białka serwatki Izoluj w di- i tri-peptydy dla szybszego wchłaniania.

Proces hydrolizy białka serwatki powoduje: gorzki smak do suplementu, dlatego podkreślono to, aby uzyskać lepszy smak białka serwatki Izolować z korzyści zhydrolizowanego białka serwatki.

Mikronizacja białka serwatki Izolować wzrasta powierzchnia cząsteczki, co pozwala na dobre stężenie enzymatyczne, które wzrasta aktywacja endopeptydaz i egzopeptydaz w celu skutecznego hydrolizowania serwatki. Białko Isolateit zmniejsza rozmiar cząstek do mniej niż 1/5 pierwotnego rozmiaru, co szybko rozkłada go na wolne dipeptydy, tri-peptydy i aminokwasy do natychmiastowego wchłaniania jelitowego, a tym samym bezpośredniego dostarczania do mięśni.

Endopetydazy to trypsyna, chymotrypsyna i elastaza, które są specyficznymi enzymami, które przerywają wiązania peptydowe w centrum polipeptyd łańcuch ; tutaj trypsyna hydrolizuje wiązania centralne, w których podstawowy aminokwasy są , chymotrypsyna hydrolizuje wiązania, w których aromatyczny amino kwasy są, a elastaza rozrywa wiązania polipeptydowe tam, gdzie aminokwasy są neutralny alifatyczny

Z drugiej strony egzopeptydazy są swoiste, ponieważ łamią karboksylowy koniec polipeptyd łańcuch karboksypeptydaza A i karboksypeptydaza B; Te enzymy proteolityczne są wydzielane przez trzustkę, która katalizuje hydrolizę polipeptydów do aminokwasy i proste peptydy.

Te innowacje pozwalają na dostarczenie serwatki w postaci suplementu białkowego odosobniony z jakość dla ultraszybkiego anabolizmu i smaku mięśni ładny .

Kulturystyka Białko Serwatki Izolowane i Mikronizowane
CZYTAĆ  Aplikacja Runtastic Pro V3.5.1 APK - jakie są najważniejsze funkcje?

Post navigation