Kulturysta wywołał kontrowersje po tym, jak ujawnił, że w codziennej diecie włączył mocz i że zmiana sprawiła, że ​​poczuł „bardziej żywy i energiczny.”

To jest Kanadyjczyk John DePass, 46, który w 1997 roku reprezentował swój kraj w zawodach kulturystycznych Mr. Universe po dostosowaniu się do stylu życia, w którym spożywał 5000 kalorii dziennie i wiele godzin ćwiczeń, jak podano w szczegółach Infobae i Daily Mail.

Jednak 30 lat później DePass całkowicie się zmienił, ponieważ ma teraz troje dzieci i pracuje jako osobisty trener.

Kilka miesięcy temu chroniczny ból zaczął na niego wpływać i postanowił pić własny mocz, aby go zwalczyć.

„Przez ostatnie dwa lata eksperymentowałem z moczem, co znacznie podniosło mój standard życia w ciągu ostatnich kilku miesięcy,” powiedział Daily Mail.

Dodał, że obecnie zużywa około 3000 kalorii tygodniowo, od poniedziałku do piątku bierze tylko mocz. a czasem zawiera koktajl owocowy lub warzywny. Podczas weekendów woli domowe jedzenie.

John DePass pracuje jako osobisty trener.

“W piątki mam owoce i smoothie, w soboty przywracam warzywa. W niedziele staram się jeść mięso i makaron, ryż lub ziemniaki. Czasami jem też wegańskie ciasteczka lub lody na deser, „powiedział.

Przeczytaj: Jedzą ludzkie mięso i własne odchody

Według DePassa po tym rozpoczyna post, który kończy się, gdy spożywa mocz, co zwyczajowo jego rodzina odrzuciła.

“Moja żona przezwyciężyła swoje początkowe obrzydzenie i osądy na mnie i przyszła zobaczyć, jakie korzyści odniosło moje życie. Chociaż nie łączy się ze mną w napoju, nie stanowi już dodatkowego oporu. Tak bardzo bałam się ośmieszenia, opinii innych, że naprawdę mnie powstrzymał. Nawet moja żona i dzieci nie wiedziały o tym na początku, „wyjaśnił.

DePass ze swoją rodziną.

Według DePassa ten nawyk pomógł mu zrzucić 15 kilogramów i zlikwidować chroniczny ból, który odczuwał, będąc kulturystą, a także inne dolegliwości związane z uprawianiem tego sportu.

CZYTAĆ  Kulturystyka Anatomiczne podejście do słynnego wioślarstwa w kształcie litery T.

“Kilka lat temu zacząłem redukować mięso i natychmiast zauważyłem zmiany. Ból zaczął się zmniejszać w ciągu prawie jednego lub dwóch dni. Spałem lepiej, czułem się lepiej. Moje ciało jest teraz bardziej żywe, energiczne, żywe. Potrafię się lepiej komunikować, lepiej wyrażać siebie. Jestem bardziej świadomy i lepiej śpię ”, on dodał.

DePass powiedział, że jego klienci często zalecają inne opcje, aby schudnąć i zmniejszyć ból, ale jeśli żadna nie działa, decyduje się porozmawiać z nimi na temat spożywania moczu jako alternatywy.

Kulturysta zastępuje jedzenie moczem

Post navigation