Jak może zwiększyć metabolizm po bulimiiThe Bulimia jest zaburzeniem odżywiania prawdopodobnie krytyczne okresy konsumpcji odnotowane dla niekontrolowanej żywności. Obfitemu jedzeniu towarzyszy niezdrowe czyszczenie tego, co jest zjadane. Techniki oczyszczania mogą obejmować zbyt dużą aktywność, niewłaściwe stosowanie leków moczopędnych lub przeczyszczających, szybką lub samoistną niedomykalność. 

Jeden z wielu negatywne skutki bulimii oznacza zmniejszenie spoczynkowego tempa metabolizmu. Dlatego spoczywasz mniej kalorii podczas odpoczynku. Jest to sprzeczne z inicjatywami odchudzania. Częścią regeneracji bulimii jest leczenie dietetyczne, w którym rozmawiasz z dietetykiem, aby dowiedzieć się o swojej diecie i zacząć poprawiać metabolizm, aby w zdrowy sposób osiągnąć cele związane z spalaniem tłuszczu.

• Jedz mniejsze, bardziej regularne porcje w ciągu dnia. Większość ludzie popełniają błąd polegający na ograniczaniu kalorii i brakujące codzienne posiłki, zwłaszcza poranny posiłek. Utrata codziennych posiłków i ograniczenie kalorii spowalnia metabolizm i zatrzymuje odchudzanie. 

Rozpocznij każdy dzień od zdrowego porannego posiłku, który zawiera produkty, które dostarczają energii i pomagają dłużej czuć się sytym. Niektóre przykłady zdrowych produktów śniadaniowych to tost pszenny, niskotłuszczowy jogurt i białka jaj. Zawsze spożywaj mniejsze porcje zawierające odpowiednią ilość kalorii dla preferowanej masy ciała, wzrostu, grupy wiekowej, poziomu aktywności i budowy ciała. Dodaj zdrowe przekąski, takie jak jabłko, gruszka lub ser niskotłuszczowy.

• Weź udział w ćwiczeniach aerobowych o wysokiej intensywności . Wyższy poziom intensywnej aktywności zwiększa metabolizm przez wiele godzin. Kiedy twój system pracuje nad dostarczeniem tlenu do krwi i obniżeniem jej temperatury, marnuje energię.

• Kulturystyka to kolejna opcja treningowa które mogą pomóc zwiększyć metabolizm. Działa nawet, gdy śpisz w nocy. Skoncentruj się na ćwiczeniach kulturystycznych, które wpływają na twoje większe mięśnie. Ulepszona tkanka mięśniowa zwiększa również metabolizm poprzez zwiększenie ilości enzymów usuwających tłuszcz.

• Pij lodowate napoje, zwłaszcza wodę . Wraz ze smarowaniem i nawilżaniem woda ułatwia wchłanianie pokarmu. Jeśli pijesz coś lodowatego, twój system musi również bardziej się starać, aby podnieść temperaturę ciała.

CZYTAĆ  2 przykazania kulturystyki

• Wykonuj ćwiczenia relaksacyjne, aby zmniejszyć intensywność lęku . Uczucia niepokoju i nerwowości wywołują reakcję zapalną w twoim ciele. Reakcja zapalna spowalnia trawienie i metabolizm pokarmowy. Wypróbuj rutynowe ćwiczenia z głębokiego oddychania, rejestrowanie dzienników lub aktywność, aby zmniejszyć poziom lęku i stresu, aby przyspieszyć metabolizm.

Jak może zwiększyć metabolizm po Bulimii

Post navigation